השירותים שלנו

במידה והחוב שלכם מתנהל בהוצאה לפועל, הנושים שלכם מחוייבים לנסות ולהגיע להסדר חובות ע"י הרשם וזאת טרם פתיחה של הליך חדלות פירעון. בהרבה פעמים, חלק מהחובות נמחקים בהסכמה משותפת שמגיעה בהסדר זה, אך בשאר המקרים, ההכרעה בדבר מחיקת החוב נתונה בידי הרשם בסיומו של ההליך.

טרם הגעה לתהליך של מחיקת החוב מול הוצאה לפועל ובית משפט, ניתן לנסות ולהגיע להסדר חוב באמצעות ניהול  משא ומתן עם הנושים והגעה איתם להסדר על תשלום מופחת. לאחר שהצדדים מגיעים להסכמות, החייב יבצע את התשלום המוסכם  והחוב הנותר יימחק. על מנת ליזום הליך של  הסדר חוב, יש ליצור קשר עם הנושים ולהסביר את מצבכם הכלכלי, הן באופן אישי והן באמצעות חברה המתמחה בכך.

הנושים מעריכים את מצבכם הכלכלי וקובעים את האפשרות של מחיקת החוב. אם הדבר מתאפשר, הנושה יספק הסכם בכתב המתאר את תנאי המחיקה. חשוב לציין כי לחובות בהוצאה לפועל יכולות להיות השלכות, כגון השפעה שלילית על ניקוד האשראי של החייב וגם השלכות מס. עם זאת, עבור אנשים רבים אשר נאבקים כדי לגמור את החודש, מחיקת החוב יכולה להיות דרך יעילה כדי לחזור בחזרה למסלול. 

מחיקת חובות עם אובליגור

חברתנו מתמחה בתחום מחיקת חובות, מה שאומר שאנו מנוסים במשא ומתן עם הבנקים כדי להשיג את מטרה זו. אנחנו מכירים את המערכת הבנקאית מבפנים ומבחוץ, ואנחנו כאן כדי לעזור ללקוחותינו לנווט לעבר מימוש היעדים שלהם.

צוות המומחים הפיננסיים שלנו נמצא כאן כדי לספק לכם את הייעוץ הפיננסי המקצועי המקיף ביותר. עם רקע בכלכלה, בנקאות, ייעוץ מס וחשבונאות, לצוות שלנו יש את הידע והניסיון שיעזרו לכם לנווט גם באתגרים הפיננסיים המורכבים ביותר ולעזור לכם לקבל החלטות מושכלות לגבי עתידכם. אל תיתנו לחובות לעכב אתכם יותר, צרו קשר עוד היום וניפטר גם מהחוב שלכם!