אודותנו

אודות אובליגור מחיקת חובות

אנו בחברת אובליגור מבינים כי התמודדות עם חוב יכולה להיות מלחיצה מאוד, וזו הסיבה שאנחנו עושים מה שאנחנו עושים כבר מעל 23 שנים. אנו מספקים שירותי מחיקת חובות ליחידים ולעסקים הנאבקים לגמור את החודש. הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע מנוסים אשר ימצאו עבורך את הפתרון הטוב ביותר עבור המצב שלך, לדוגמא: משא ומתן עם נושים או הגשת בקשה לפשיטת רגל.

אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה התחלה חדשה, לכן אנו נוקטים בגישה סובלנית  ולא שיפוטית לעבודה שלנו, ומתייחסים לכל לקוח בכבוד ובהבנה הראויים לו. המטרה שלנו היא לעזור לך לחזור על הרגליים במהירות וללא כאבים ככל האפשר, כך שתוכל להתמקד בבניית עתיד בהיר יותר עבור עצמך ואת יקיריכם.

הצוות של אובליגור

הצוות של אובליגור מורכב ממומחים בתחום מחיקת חובות וניהול חובות. אנו מתעדכנים בחוקים והתקנות העדכניים ביותר כדי להבטיח שאנו מספקים ללקוחותינו את הייעוץ המדויק והיעיל ביותר האפשרי. יש לנו מוניטין מוכח של הצלחה, עם אינספור לקוחות מרוצים שהצליחו לעבור מהחוב שלהם ולהתחיל מחדש.

אנו מבינים כי בחירת שירות של חברה למחיקת חובות יכולה להיות החלטה קשה. לכן אנו מציעים ייעוץ חינם לכל הלקוחות הפוטנציאליים, כך שתוכל לקבל תחושה של מה אנחנו כל העניין לפני שתתחייב לכל דבר. אנו נדריך אותך באפשרויות שלך ונעזור לך לקבל החלטה מושכלת לגבי מה שמתאים לך.